Bike and Bed

Witamy w serwisie Bike&Bed

Wnosimy nową jakość w rozwój turystyki rowerowej!

Dzięki nam będziesz mógł pojechać dalej niż do tej pory. Do Twojej dyspozycji przekazujemy bazę obiektów przyjaznych rowerowym turystom. Nasz serwis jest także stale aktualizowany o nowe atrakcje turystyczne oraz trasy rowerowe.

Podróżując z nami masz pewność, że:

  • poznasz nowe, ciekawe szlaki rowerowe pełne atrakcji
  • bezpiecznie przechowasz swój rower
  • wysuszysz ubranie, dokonasz niezbędnych napraw, uzyskasz pomoc
  • możesz się zatrzymać również na 1 dobę

Wyszukiwarka noclegów


Szyld z logo Bike&Bed to jasny sygnał: ROWERZYŚCI SĄ TU MILE WIDZIANI!


Certyfikat Bike&Bed to standard i system certyfikacji obiektów noclegowych uwzględniających potrzeby turystów rowerowych. Jest on wynikiem współpracy Pomorskiego Stowarzyszenia Wspólna Europa z Allgemeiner Deutscher Fahrrad-Club (ADFC), niemieckim klubem rowerowym, właścicielem systemu certyfikacji Bett und Bike.

Niemiecki Bett und Bike jest systemem certyfikacji obiektów noclegowych o różnym standardzie, pod kątem ich dostosowania dla gości na rowerach. Do końca 2012 roku certyfikat taki posiada już ponad 5400 obiektów głównie w Niemczech, ale i poza granicami. Jasne kryteria uzyskania certyfikatu gwarantują rowerzyście najlepszą obsługę dostosowaną do jego potrzeb.

Bazując na wieloletnich doświadczeniach systemu Bett und Bike uruchamiamy do Waszej dyspozycji spójny pod względem wymagań polski certyfikat Bike&Bed!

Każdy obiekt znajdujący się w naszej bazie posiada certyfikat Bike&Bed. Oznacza to, że spełnia minimalne warunki certyfikatu, co jest gwarancją bezpiecznego i przyjemnego pobytu dostosowanego do potrzeb każdego turysty na rowerze!